Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Služby > Realitné služby > Inzerát č. 102095888

Kategórie

Lízing nehnuteľnosti

- [22.8. 2019]

Rozmýšľate či je lepší lízing alebo úver?

Ponúkame financovanie pre Váš biznis!
Financovanie pre nové firmy, aj pre firmy, ktoré nevykazujú zisk. Pre firmy, ktoré potrebujú investovať do rozvoja. Tam, kde úver stráca dych.
Lízing nehnuteľností prináša riešenia. Splátky lízingu skracujú dobu odpisovania nehnuteľnosti a idú celé do nákladov.
Lízing je najdostupnejšia forma financovania pre váš biznis!
Ponúkam Vám výber operatívneho a finančného lízingu.

Prečo lízing???
Poďme teda spoločne zistiť prečo je lízing skutočne výhodnou formou získania finančných prostriedkov.

1. Vykazovanie zisku
Mnohí podnikatelia sa často sťažujú, že pre to, aby získali nejaké finančné prostriedky musia vykazovať zisk. V mnohých prípadoch sa tento zisk musí vykazovať minimálne 2 roky, pričom v žiadnom prípade nesmiete byť v strate. Pri uzatváraní lízingovej zmluvy nepotrebujete vykazovať doslova žiaden zisk. Lízing ste schopní dostať okamžite na začiatku svojho podnikania a tak uskutočniť svoje plány. Práve pre túto možnosť je lízing veľmi populárny a často využívaný spôsob získania finančných prostriedkov.

2. Znížený základ dane
Znížený základ dane kvôli lízingu? Samozrejme! Vďaka tomu, že ste si vzali svoj hmotný majetok a splácate ho, máte oproti ostatným veľkú výhodu. Výšku lízingovej splátky, ktorú platíte, si môžete odrátať od základu dane, vďaka čomu zaplatíte štátu každý mesiac nižšiu. Lízingové splátky sú zväčša navrhnuté tak, že na začiatku platíte najnižšiu splátku a na konci tú najvyššiu. Celé to teda znamená, že s narastajúcou výškou splátky sa vám každý mesiac znižuje základ dane čím ďalej tým viac.

3. Žiadna nadbytočná byrokracia
Určite ste sa už stretli s tým, že pri vybavovaní napríklad úveru vám bolo treba behať od inštitúcie k inštitúcii, držať v rukách milión papierov a pritom sa za celý deň skoro nič nevybavilo. Len stres, panika a nejaký zabudnutý papier v šuflíku.
Vybavenie lízingu je takmer vždy rôzne rýchle a rôzne administratívne náročné, či už podľa toho, že ste fyzická alebo právnická osoba, záleží tiež od veľkosti vašej firmy, formy lízingu, a od rôznych iných aspektov. Vo všeobecnosti ale platí, že lízingovú zmluvu ste schopní uzatvoriť pri jednom spoločnom poobedňajšom stretnutí na dohodnutom mieste.

4. Jednoduché zabezpečenie
Lízingové financovanie je zabezpečené predmetom financovanie a nevyžaduje žiadne ďalšie zábezpeky. To znamená, že celé vaše financovanie je kryté tým, čo financujete. Nemusíte sa báť, že pri neschopnosti splácania prídete o svoj dom, auto, či niečo iné. Pri nesplácaní sa predmet financovania stane opäť úplným majetkom lízingovej spoločnosti (prenajímateľa) alebo sa s lízingovou spoločnosťou dohodnete na iných podmienkach splácania. Všetko sa dá vyriešiť, ak je ochota!

5. Odpisy
Odpisy úzko súvisia so základom dane, nakoľko každý jeden odpis základ dane znižuje. Super správa, že? Určite ste to vedeli. No viete, že lízing je možné takisto

Meno:
Telefón:

Predaj
903461439

Lokalita:811 01 Bratislava

Videlo:

103 ľudí

Cena:

Dohodou
Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
Pridať do obľúbených
Zdieľajte na Facebooku
Odporučiť kamarátovi
Vyhľadať podobné inzeráty
Podobné inzeráty
Lízing Nehnuteľnosti - [29.9. 2019]
Rozmýšľate či je lepší lízing alebo úver? Ponúkame financovanie pre Váš biznis! Financovanie pre nové firmy, aj pre firmy, ktoré nevykazujú zisk. Pre firmy, ktoré potrebujú investovať do rozvoja. Tam, kde úver stráca dych. Lízing nehnuteľností prináša riešenia. Splátky lízingu skracujú dobu odp ...


Zadarmo Bratislava
811 01
56 x
©2019 Bazoš - Inzercia, bazár Realitné služby
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS, Mobilná verzia
Inzeráty Služby celkom: 9672, za 24 hodín: 985