Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Služby >

zemiaky




Inzerát bol vymazaný.


List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 47
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Zemiaky na zimné uskladnenie

Zemiaky na zimné uskladnenie

- TOP - [28.9. 2026]
Kvalitné zemiaky na zimné uskladnenie. Odroda::soraya queen anna červené:red sonia. Cena za 1kg-od 0,49€/kg. 15kg vrecko-7,35€. Cibuľa:1kg/0.8€. 10kg/8€. Minimalny odber je 5 vreciek. Dovoz zdarma. Nove Mesto nad,Trenčín, Ilava, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, K ...


V texte
Trenčín
914 01
71 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky kg-0,49€

Zemiaky kg-0,49€

- TOP - [28.9. 2026]
Kvalitné zemiaky na zimné uskladnenie. Odroda::soraya queen anna červené:red sonia. Cena za 1kg-od 0,49€/kg. 15kg vrecko-7,35€. Cibuľa:1kg/0.8€. 10kg/8€. Minimalny odber je 5 vreciek. Dovoz zdarma. Nove Mesto nad,Trenčín, Ilava, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, K ...


V texte
Kysucké Nové Mesto
024 01
261 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky 0,50€

Zemiaky 0,50€

- TOP - [28.9. 2026]
Ponúkame na predaj konzumne zemiaky vhodne na zimné uskladnenie odroda žlte soraya a červene bellarosa 15kg vrece 7,50€ osobny odber Rakovo pri Martine dovoz možný v ramci žilinskeho okresu pri odbere 10ks vriec po dohode možny aj paletovy odber cena dohodou 0905426101


V texte
Martin
036 01
525 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky 0,49E-kg

Zemiaky 0,49E-kg

- TOP - [28.9. 2026]
Kvalitné zemiaky na zimné uskladnenie. Odroda::soraya queen anna červené:red sonia. Cena za 1kg-od 0,49€/kg. 15kg vrecko-7,35€. Cibuľa:1kg/0.8€. 10kg/8€. Minimalny odber je 5 vreciek. Dovoz zdarma. Nove Mesto nad,Trenčín, Ilava, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, K ...


V texte
Považská Bystrica
017 01
823 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Domáce Zemiaky Predmier

Domáce Zemiaky Predmier

- TOP - [28.9. 2026]
Ponúkame na predaj domáce zemiaky vypestované v Predmieri na Považí. zemiaky sú neprehnojené a chutné. Sú to trvácne zemiaky vhodné na zimné uskladnenie. Odrody: Žlté: 🥔 Soraya – varný typ AB/B, tmavožltá dužina 🥔 Antonia – varný typ A–B, žltá dužina 🥔 Marabel – varný typ B, žltá dužina ...


68 €
Bytča
013 51
955 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- TOP - [28.9. 2026]
Predám poctivé Oravské zemiaky cena- 0,40€/kg


V texte
Námestovo
029 62
11 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- TOP - [28.9. 2026]
Ponúkam na predaj zemiaky na zimne uskladnienie (soraya,queen anne,marabel,agria,red sonia) cena 0.28e/kg .Pri väčších objednávkach je možná dohoda na cene.Zabezpečím dovoz.Tel.:0951349422.


28 €
Prešov
080 01
78 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám DOMÁCE zemiaky konzumné Soraya

Predám DOMÁCE zemiaky konzumné Soraya

- TOP - [28.9. 2026]
Predám domáce zemiaky konzumné-Soraya-bod varu B,nerozvárajú sa. 0,50€-1kg Michalovce


V texte
Michalovce
071 01
79 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- TOP - [28.9. 2026]
Ponukame zemiaky na zimne uskladnienie odrody: (soraya,sunita,agria,marabel,melody,ćervene:laura,belarosa) Cena 0,27e/kg.Dovoz zdarma aź k vám.Tel.:0951463160.


27 €
Poprad
058 01
1025 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
zemiaky

zemiaky

- TOP - [28.9. 2026]
Predám zemiaky na zimné uskladnenie žltá odroda Camelia a červená odroda Camel 1kg-0,45€, varny typ AB


45 €
Kežmarok
059 07
814 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam domáce zemiaky na zimne uskladnenie

Predam domáce zemiaky na zimne uskladnenie

- TOP - [28.9. 2026]
Opäť po roku ponúkame na predaj konzumné zemiaky na zimne uskladnenie odrody Camelia, varný typ AB, vlastnej produkcie, vypestované v obci Maršova-Rašov v cene 60e/100kg , resp. 15e -25kg vrecko. Info 0917213691. Odber mozny v obci Maršova-Rašov.


15 €
Bytča
013 51
980 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky na uskladnenie Soraya a Red Anna, sadbové aj kŕmne

Zemiaky na uskladnenie Soraya a Red Anna, sadbové aj kŕmne

- [28.9. 2026]
Ponúkam na predaj zemiaky odrody Soraya a Red Anna: varný typ AB sýto žltá dužina dlhodobá skladovateľnosť navrecované v 25 kg vreckách vypestovné v Domaniži Hrubé 0,60 €/ kg Sadbové 0,50 €/ kg Drobné/ Kŕmne 0,20 €/ kg Odber areál bývalého PD Domaniža


60 €
Považská Bystrica
018 16
22 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- TOP - [28.9. 2026]
Ponúkam na predaj zemiaky na zimne uskladnienie (soraya,queen anne,marabel,agria,red sonia) cena 0.28e/kg .Pri väčších objednávkach je možná dohoda na cene.Zabezpečím dovoz.Tel.:0951349422.


28 €
Prešov
080 01
1716 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam zemiaky

Predam zemiaky

- [27.9. 2026]
Predam zemiaky NETRIEDENE 0,40€ kg


40 €
Prešov
082 21
45 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám domáce zemiaky

Predám domáce zemiaky

- TOP - [27.9. 2026]
Predám konzumné zemiaky z vlastnej úrody Ručne triedené Vhodne na zimné uskladnenie Ponúkam na predaj kvalitné domáce konzumné zemiaky odrôd: 🥔 Agria – varný typ BC Vhodná na hranolky, pečenie, kaše aj prípravu v rúre. Má žltú dužinu a výbornú chuť. 🥔 Red Anna – varný typ B-BA Pev ...


50 €
Námestovo
029 41
981 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- [26.9. 2026]
Ponúkam na predaj konzumne zemiaky odrody soraya 275kg a Bella rossa 325kg vhodné na zimné uskladnenie, cena za 100kg-60€. V prípade záujmu možnosť dovozu podľa cenníka prepravcu.


V texte
Prešov
082 37
78 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- [25.9. 2026]
Predám konzumné zemiaky Odroda Soraya 1kg/0.50€ Vhodné na zimné uskladnenie


50 €
Prešov
082 12
241 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Domáce oravské zemmiaky Soraya na zimné uskladnenie

Domáce oravské zemmiaky Soraya na zimné uskladnenie

- TOP - [25.9. 2026]
🥔 DOMÁCE ORAVSKÉ zemiaky SORAYA 🥔 Ponúkame poctivé domáce zemiaky Soraya, vypestované u nás na Orave. Dobré zemiaky do každej kuchyne – na varenie, pečenie, prílohy aj uskladnenie. 🔥 AKCIA – 0,50 € / kg 🔥 Okrem zemiakov máme v ponuke aj ďalšiu domácu zeleninu: 🥕 mrkvu 🌿 petržlen 🌱 zeler 🧅 cibuľu ...


50 €
Tvrdošín
027 44
736 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky na zimu 0.53€ cvikla zeler hrusky cibula rozvoz

Zemiaky na zimu 0.53€ cvikla zeler hrusky cibula rozvoz

- TOP - [22.9. 2026]
Dobry den ponukam na predaj odroda SORAYA v cenie 53centov kilogram balenie 15kil 8EUR 15KIL cibula 7eur 10kil Cvikla 6eur 10kil petrzlen 7eur 5kil mrkva 6eur 10kil Jablka 1euro kilogram Hrusky 1.6eur kilogram Robim rozvoz zdarma caly okres trstena , dolny kubin , namestovo , martin , ruzomberok ...


V texte
Ružomberok
034 01
658 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky 0.53€ na zimne uskladnenie cibula mrkva jablka

Zemiaky 0.53€ na zimne uskladnenie cibula mrkva jablka

- TOP - [22.9. 2026]
Dobry den ako kazdy rok zbieramy objednavky na zemiaky na zimne uskladnenie odroda SORAYA v cenie 53centov kilogram balenie 15kil 8EUR 15KIL cibula 7eur 10kil Cvikla 6eur 10kil petrzlen 7eur 5kil mrkva 6eur 10kil Jablka 1euro kilogram Hrusky 1.6eur kilogram Robim rozvoz zdarma caly okres trstena ...


V texte
Liptovský Mikuláš
031 04
627 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Stránka: 1 2 3 Ďalšia




©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Služby celkom: 18293, za 24 hodín: 2815

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko