Opatrovanie detí
- [12.6. 2025]Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Dobrý deň, volám sa Lenka a deťom sa venujem už viac ako 20 rokov. Pracovala som ako učiteľka v materskej škole a som tiež mamička. Starostlivosť o deti je pre mňa prirodzená, blízka a veľmi dôležitá súčasť života. U mňa doma v Močenku ponúkam láskyplné a bezpečné prostredie, kde sa vaše dieťa bude cítiť príjemne a v bezpečí. Rada s deťmi čítam, tvorím, spievam, hráme sa alebo sa učíme nové veci hravou formou. Ak hľadáte spoľahlivú, trpezlivú a srdečnú osobu, ktorá má s deťmi bohaté skúsenosti, budem veľmi rada, ak sa mi ozvete. Cena možná dohodou.
|
|
Kontaktovať inzerenta e-mailom
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Overenie je zadarmo.
Vaše telefónne číslo *
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Overenie je zadarmo.
Vaše telefónne číslo *
Podobné inzeráty

Ponukám opatrovanie detí alebo seniorov v Štúrove a Nových Zámkoch a blízkom okolí.Mám kvalifikáciu,opatrovateľský kurz s certifikátom a 9 ročnú prax aj v zahraničí.
8 €
Nové Zámky
943 53
943 53
66 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Dobrý deň, som zdravotná sestra. Mám dlhoročnú prax s klientmi rôzneho hendikepu. Popri práci poskytnem ošetrovateľske služby okres Prievidza.
Kontakt:jovanka74@centrum.sk
10 €
Prievidza
971 01
971 01
156 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Dobrý deň,volám sa Dominika a deťom sa venujem v rámci mojej pracovnej náplne 5 rokov ako učiteľka v MŠ.Okrem pedagogického vzdelania mám absolvované viaceré vzdelávacie kurzy zamerané na prácu s deťmi prostredníctvom hry.Som matka dvoch chlapcov (13,9)
Svoju prácu si predstavujem ako plnohodnotne ...
9 €
Trnava
917 01
917 01
179 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať