Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Služby >

predám zemiaky


List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 20
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Predám sadbové zemiaky Camelia

Predám sadbové zemiaky Camelia

- TOP - [1.10. 2026]
predám dvojročnú sadbu Camelia .Viac info tel.


55 €
Kežmarok
059 07
215 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam domáce zemiaky na zimne uskladnenie

Predam domáce zemiaky na zimne uskladnenie

- TOP - [1.10. 2026]
Opäť po roku ponúkame na predaj konzumné zemiaky na zimne uskladnenie odrody Camelia, varný typ AB, vlastnej produkcie, vypestované v obci Maršova-Rašov v cene 60e/100kg , resp. 15e -25kg vrecko. Info 0917213691. Odber mozny v obci Maršova-Rašov.


15 €
Bytča
013 51
1043 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám DOMÁCE zemiaky konzumné Soraya

Predám DOMÁCE zemiaky konzumné Soraya

- TOP - [1.10. 2026]
predám domáce zemiaky konzumné-Soraya-bod varu B,nerozvárajú sa. 0,50€-1kg Michalovce


V texte
Michalovce
071 01
137 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Konzumné zemiaky, zemiaky

Konzumné zemiaky, zemiaky

- [29.9. 2026]
predám konzumné zemiaky Soraya !!SUPER CENA !! 15kg -5,50€ 0,37€/KG Len volať


5 €
Košice
040 01
78 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
zemiaky

zemiaky

- TOP - [29.9. 2026]
predám zemiaky na zimné uskladnenie žltá odroda Camelia a červená odroda Camel 1kg-0,45€, varny typ AB


45 €
Kežmarok
059 07
861 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam zemiaky

Predam zemiaky

- [27.9. 2026]
Predam zemiaky NETRIEDENE 0,40€ kg


40 €
Prešov
082 21
109 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám domáce zemiaky

Predám domáce zemiaky

- TOP - [27.9. 2026]
predám konzumné zemiaky z vlastnej úrody Ručne triedené Vhodne na zimné uskladnenie Ponúkam na predaj kvalitné domáce konzumné zemiaky odrôd: 🥔 Agria – varný typ BC Vhodná na hranolky, pečenie, kaše aj prípravu v rúre. Má žltú dužinu a výbornú chuť. 🥔 Red Anna – varný typ B-BA Pev ...


50 €
Námestovo
029 41
1006 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- [25.9. 2026]
predám konzumné zemiaky Odroda Soraya 1kg/0.50€ Vhodné na zimné uskladnenie


50 €
Prešov
082 12
303 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Krmne zemiaky

Krmne zemiaky

- TOP - [22.9. 2026]
predám krmné zemiaky.Odber je na adrese Predmier Drevárska 429 . PO dohode je možný dovoz. Mobil: 0911 649 479 Cena je 120€ 1000 kg V menšom množstve cena 20 € 100kg Registračné čislo farmy: 312237


120 €
Bytča
013 51
492 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám krmné zemiaky

Predám krmné zemiaky

- [17.9. 2026]
Kŕmne zemiaky .Celkové množstvo 2.5tony. 15€-100kg


15 €
Kežmarok
059 07
214 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám zemiaky

Predám zemiaky

- [17.9. 2026]
predám konzumne zemiaky, odroda Megan, 100kg/60€


60 €
Námestovo
029 64
128 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám zemiaky Soraya

Predám zemiaky Soraya

- TOP - [16.9. 2026]
Ponúkam na predaj domáce zemiaky, odroda Soraya, vhodné na zimné uskladnenie, balené po 25kg. Cena 1kg - 0,65€, 100kg - 65€. 0948877876


65 €
Bardejov
085 01
448 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Domace zemiakove lokše AJ

Domace zemiakove lokše AJ

- TOP - [14.9. 2026]
PREDAM NASLEDOVNE: CHutné domáce lokše zemiakové-lokša domáca ihned k odberu objednávky cca 22-24cm--balenie-25 kusov. zemiaky odroda Soraya. 1 vrece- Balenie po 15 kg za -10 euro. Surové vybraté neumývané tekvicové jadierka aj bezšupkové 1 liter- 6 euro. Vlašské orechy krásne polovičky 1.trieda ...


Dohodou
Trnava
917 05
866 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky na zimné uskladnenie

Zemiaky na zimné uskladnenie

- [8.9. 2026]
predám zemiaky na zimné uskladnenie Pekná žltá dužina, chutné, nerozvarajú sa rýchlo Odroda: SORAYA Cena: 40e/meter Balené po 25kg Treba volať: 0911 869 695


40 €
Námestovo
029 47
340 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- [7.9. 2026]
predám zamiaky na zimné uskladnenie odrody MARABEL,BERNINA,SORAYA so žltou dužinou veľmi dobrá skladovateľnosť varný typ B (nerozvárajú sa) možný rozvoz v okresoch ZV BB DT KA LC PT RS viac info na tel 0905 724 917 Cena za 1 kg je 0,79 centov a pri kúpe 100 kg a viac je cena za 1 kg 0,69 centov.


69 €
Detva
962 12
306 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam slovensky cesnak a zemiaky

Predam slovensky cesnak a zemiaky

- [7.9. 2026]
Predam slovensky cesnak a zemiaky 4eur/kg Pri väcsom odbere dohoda mozna Na dobierku neposlem zemiaky odroda sunita Cena za kg 0,40 eur


V texte
Dunajská Streda
929 01
276 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Domáce Konzumné zemiaky

Domáce Konzumné zemiaky

- [6.9. 2026]
predám domáce kvalitné konzumné zemiaky na zimné uskladnenie K dispozícii cca 200kg Cena 0,60€


V texte
Námestovo
029 45
230 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám zemiaky

Predám zemiaky

- [5.9. 2026]
predám kvalitné domáce konzumné zemiaky na zimné uskladnenie z vlastnej úrody. ​Balenie: 25 kg vrece ​Cena: 15 € / balenie (0,60 €/kg) ​Doprava: Po dohode doveziem v okolí Sniny a Humenného. Pri väčšom odbere a po dohovore aj ďalej. ​V prípade záujmu ma kontaktujte na telefónnom čísle 0915 858 1 ...


V texte
Snina
067 82
545 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky konzumné Sunita, Gala, Soraya.

Zemiaky konzumné Sunita, Gala, Soraya.

- [26.8. 2026]
predám zemiaky konzumné, odrody Sunita, Soraya a Gala. Cena za 1kg 0,59eur. Pre veľkoodberateľov zľava. 0905 570 603 Vráble


6 €
Nitra
952 01
581 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Plastové skladacie boxy✅✅

Plastové skladacie boxy✅✅

- [7.8. 2026]
predám robustné plastové skladacie boxy (paletové kontajnery) ideálne na bezpečné skladovanie, prepravu a logistiku. Vo vyprázdnenom stave sa dajú jednoducho zložiť, čím výrazne šetria miesto. Majú vysokú nosnosť a dajú sa stohovať na seba.✅✅ ✳️ Široké možnosti využitia: 🔹 Priemysel a výroba ( ...


Dohodou
Púchov
018 61
449 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať



©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Služby celkom: 18389, za 24 hodín: 2676

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko