Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... inzercia pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Služby >

zemiaky


List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 48
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Zemiaky na zimné uskladnenie

Zemiaky na zimné uskladnenie

- TOP - [30.9. 2026]
Kvalitné zemiaky na zimné uskladnenie. Odroda::soraya queen anna červené:red sonia. Cena za 1kg-od 0,49€/kg. 15kg vrecko-7,35€. Cibuľa:1kg/0.8€. 10kg/8€. Minimalny odber je 5 vreciek. Dovoz zdarma. Nove Mesto nad,Trenčín, Ilava, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, K ...


V texte
Trenčín
914 01
108 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky kg-0,49€

Zemiaky kg-0,49€

- TOP - [30.9. 2026]
Kvalitné zemiaky na zimné uskladnenie. Odroda::soraya queen anna červené:red sonia. Cena za 1kg-od 0,49€/kg. 15kg vrecko-7,35€. Cibuľa:1kg/0.8€. 10kg/8€. Minimalny odber je 5 vreciek. Dovoz zdarma. Nove Mesto nad,Trenčín, Ilava, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, K ...


V texte
Kysucké Nové Mesto
024 01
295 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky 0,50€

Zemiaky 0,50€

- TOP - [30.9. 2026]
Ponúkame na predaj konzumne zemiaky vhodne na zimné uskladnenie odroda žlte soraya a červene bellarosa 15kg vrece 7,50€ osobny odber Rakovo pri Martine dovoz možný v ramci žilinskeho okresu pri odbere 10ks vriec po dohode možny aj paletovy odber cena dohodou 0905426101


V texte
Martin
036 01
552 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám sadbové zemiaky Camelia

Predám sadbové zemiaky Camelia

- TOP - [30.9. 2026]
Predám dvojročnú sadbu Camelia .Viac info tel.


55 €
Kežmarok
059 07
185 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky 0,49E-kg

Zemiaky 0,49E-kg

- TOP - [30.9. 2026]
Kvalitné zemiaky na zimné uskladnenie. Odroda::soraya queen anna červené:red sonia. Cena za 1kg-od 0,49€/kg. 15kg vrecko-7,35€. Cibuľa:1kg/0.8€. 10kg/8€. Minimalny odber je 5 vreciek. Dovoz zdarma. Nove Mesto nad,Trenčín, Ilava, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, K ...


V texte
Považská Bystrica
017 01
844 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Domáce Zemiaky Predmier

Domáce Zemiaky Predmier

- TOP - [30.9. 2026]
Ponúkame na predaj domáce zemiaky vypestované v Predmieri na Považí. zemiaky sú neprehnojené a chutné. Sú to trvácne zemiaky vhodné na zimné uskladnenie. Odrody: Žlté: 🥔 Soraya – varný typ AB/B, tmavožltá dužina 🥔 Antonia – varný typ A–B, žltá dužina 🥔 Marabel – varný typ B, žltá dužina ...


68 €
Bytča
013 51
990 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- TOP - [30.9. 2026]
Predám poctivé Oravské zemiaky cena- 0,40€/kg


V texte
Námestovo
029 62
64 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- TOP - [30.9. 2026]
Ponúkam na predaj zemiaky na zimne uskladnienie (soraya,queen anne,marabel,agria,red sonia) cena 0.28e/kg .Pri väčších objednávkach je možná dohoda na cene.Zabezpečím dovoz.Tel.:0951349422.


28 €
Prešov
080 01
145 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Domáce oravské zemmiaky Soraya na zimné uskladnenie

Domáce oravské zemmiaky Soraya na zimné uskladnenie

- TOP - [30.9. 2026]
🥔 DOMÁCE ORAVSKÉ zemiaky SORAYA 🥔 Ponúkame poctivé domáce zemiaky Soraya, vypestované u nás na Orave. Dobré zemiaky do každej kuchyne – na varenie, pečenie, prílohy aj uskladnenie. 🔥 AKCIA – 0,50 € / kg 🔥 Okrem zemiakov máme v ponuke aj ďalšiu domácu zeleninu: 🥕 mrkvu 🌿 petržlen 🌱 zeler 🧅 cibuľu ...


50 €
Tvrdošín
027 44
774 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám DOMÁCE zemiaky konzumné Soraya

Predám DOMÁCE zemiaky konzumné Soraya

- TOP - [30.9. 2026]
Predám domáce zemiaky konzumné-Soraya-bod varu B,nerozvárajú sa. 0,50€-1kg Michalovce


V texte
Michalovce
071 01
110 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- TOP - [30.9. 2026]
Ponukame zemiaky na zimne uskladnienie odrody: (soraya,sunita,agria,marabel,melody,ćervene:laura,belarosa) Cena 0,27e/kg.Dovoz zdarma aź k vám.Tel.:0951463160.


27 €
Poprad
058 01
1052 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Konzumné zemiaky, zemiaky

Konzumné zemiaky, zemiaky

- [29.9. 2026]
Predám konzumné zemiaky Soraya !!SUPER CENA !! 15kg -5,50€ 0,37€/KG Len volať


5 €
Košice
040 01
36 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
zemiaky

zemiaky

- TOP - [29.9. 2026]
Predám zemiaky na zimné uskladnenie žltá odroda Camelia a červená odroda Camel 1kg-0,45€, varny typ AB


45 €
Kežmarok
059 07
842 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam domáce zemiaky na zimne uskladnenie

Predam domáce zemiaky na zimne uskladnenie

- TOP - [29.9. 2026]
Opäť po roku ponúkame na predaj konzumné zemiaky na zimne uskladnenie odrody Camelia, varný typ AB, vlastnej produkcie, vypestované v obci Maršova-Rašov v cene 60e/100kg , resp. 15e -25kg vrecko. Info 0917213691. Odber mozny v obci Maršova-Rašov.


15 €
Bytča
013 51
1018 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky na uskladnenie Soraya a Red Anna, sadbové aj kŕmne

Zemiaky na uskladnenie Soraya a Red Anna, sadbové aj kŕmne

- [28.9. 2026]
Ponúkam na predaj zemiaky odrody Soraya a Red Anna: varný typ AB sýto žltá dužina dlhodobá skladovateľnosť navrecované v 25 kg vreckách vypestovné v Domaniži Hrubé 0,60 €/ kg Sadbové 0,50 €/ kg Drobné/ Kŕmne 0,20 €/ kg Odber areál bývalého PD Domaniža


60 €
Považská Bystrica
018 16
42 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- TOP - [28.9. 2026]
Ponúkam na predaj zemiaky na zimne uskladnienie (soraya,queen anne,marabel,agria,red sonia) cena 0.28e/kg .Pri väčších objednávkach je možná dohoda na cene.Zabezpečím dovoz.Tel.:0951349422.


28 €
Prešov
080 01
1760 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam zemiaky

Predam zemiaky

- [27.9. 2026]
Predam zemiaky NETRIEDENE 0,40€ kg


40 €
Prešov
082 21
84 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám domáce zemiaky

Predám domáce zemiaky

- TOP - [27.9. 2026]
Predám konzumné zemiaky z vlastnej úrody Ručne triedené Vhodne na zimné uskladnenie Ponúkam na predaj kvalitné domáce konzumné zemiaky odrôd: 🥔 Agria – varný typ BC Vhodná na hranolky, pečenie, kaše aj prípravu v rúre. Má žltú dužinu a výbornú chuť. 🥔 Red Anna – varný typ B-BA Pev ...


50 €
Námestovo
029 41
995 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- [26.9. 2026]
Ponúkam na predaj konzumne zemiaky odrody soraya 275kg a Bella rossa 325kg vhodné na zimné uskladnenie, cena za 100kg-60€. V prípade záujmu možnosť dovozu podľa cenníka prepravcu.


V texte
Prešov
082 37
105 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zemiaky

Zemiaky

- [25.9. 2026]
Predám konzumné zemiaky Odroda Soraya 1kg/0.50€ Vhodné na zimné uskladnenie


50 €
Prešov
082 12
282 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Stránka: 1 2 3 Ďalšia




©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Služby celkom: 18424, za 24 hodín: 2784

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko